Dimitri De Maesschalck neemt je mee naar ‘zijn’ Venetië en overlaadt je met kunstschatten, verborgen hoekjes, prachtige verhalen en anekdotes. Overnachten doe je op het water. Je kan er ook (opnieuw) kennismaken met werken van Venetiaanse meesters als Bellini, Titiaan, Veronese en Tintoretto.
U kan het dagprogramma bekijken in lijst- of in kaartweergave. Verander de schuifregelaar voor een andere weergave.
Reisinformatie
arrow_drop_down Prijzen
REISSOM PER PERS.
2-p. kajuit benedendek: € 2.320
2-p. kajuit bovendek: € 2.455
toeslag 1-persoonskajuit: € 540
korting voor Davidsfonds-leden: € 40
min. 15, max. 24 deelnemers
arrow_drop_down Inbegrepen
De toegangsgelden voor de vermelde bezoeken
Nederlandstalige reisleiding en deskundige toelichting door Dimitri De Maesschalck
Gebruik van de audiofoon
Lokale Frans- of Engelstalige gidsen
Fooien voor lokale gidsen, chauffeurs en boordpersoneel
Cruise in het gekozen kajuittype aan boord van de MS Michelangelo (of gelijkwaardig) in volpension vanaf het avondmaal op dag 1 t.e.m. het ontbijt op dag 6 (incl. welkomstcocktail en gala-avond)
Tijdens de cruise zijn bij de maaltijden en in de bar het aperitief, wijn, bier, niet-alcoholische dranken, een digestief en koffie/thee inbegrepen. Alleen een kleine selectie van sterke dranken en wijnen is betalend.
2 middagmalen in een lokaal restaurant
Vluchten Brussel - Venetië h/t met Brussels Airlines, de luchthaventaksen en CO2-compensatie
Transfers van en naar de luchthaven met privémotorboot (incl. fooi voor de chauffeur) en vervoer ter plaatse per vaporetto (inbegrepen in de reissom). Daarbuiten gebeuren de verplaatsingen te voet
Annulerings-, bagage- en bijstandsverzekering (t.w.v.: op aanvraag)